Novinky

24.4.2013 Upravený program Jar 2013

V sekcii Program nájdete upravené termíny našich družstiev. viac

23.4.2013 Belasé vo Viedni druhé

V sobotu 20. apríla sa odohralo na ihrisku RC Donau Viedeň , dalšie turnajové kolo rakúskej bundesligy 7s žien. viac

23.4.2013 Zlin - Slovan 30:22 (8:10)

V pořadí již 10. kolo I. ragbyové ligy tentokrát hráči RC Slovanu Bratislava zavítali do Zlína, kde v loňském roce odehráli velmi dobrá utkání. Odhodlání v pokračování zanechaného dobrého dojmu bylo obrovské. Bohužel však štěstěna odvrátila svoji tvář a smůla se belasím lepila na paty. Utkání skončilo 30 : 22 s poločasovým výsledkem 8 ku 10 ve prospěch hráčů Slovanu. Přitom se nedá říci, že se jednalo o poklidné tempo, či snad o herní převahu domácích hráčů. Zcela jednoznačně to bylo vyrovnané utkání, kdy měli domácí mírně navrch, snad jen díky oné kapince štěstí, která chyběla hostím při dokončování slibných akcí. Hosté přijeli opět v plném počtu včetně 7 náhradníků, což je vždy dobrý počinek dobrého utkání. viac

16.4.2013 Slovan - Olomouc 15:20 (5:5)

V pořadí 9. kolo 1. České ragbyové ligy, proběhlo o tomto víkendu dne 14.4.2013 na Slovensku na hřišti RC Slovan Rastislava v Čunovo. Po několika odložených utkání to bylo první ligové utkání belasích. Pro RC Olomouc to bylo již druhé ligové utkání a tak měli mírnou výhodu v rozehranosti. Utkání skončilo vítězstvím hostí v poměru 15 : 20 s poločasem 5 : 5. viac

2.4.2013 Dochádzka mužov za marec

V poslednom mesiaci zimnej prípravy sme absolvovali 7 tréningov. Zúčastnilo sa ich 30 hráčov. 100% dochádzku majú 5ti hráči. viac

2.4.2013 Tréningová dochádzka žien za prvý štvrťrok

Dievčatá absolvovali od začiatku januára do konca marca 27 tréningov. Najlepšiu dochádzku mala Lucia, ktorej chýbal iba jeden tréning k 100% účasti. Peknú dochádzku má aj Veve s Dankou, keď chýbali na dvoch, resp. štyroch tréningoch. Tréningov sa zúčastnilo dohromady 16 rugbystiek. viac

25.3.2013 RC Graz - 1.RC Slovan Bratislava 34:57

Dne 23.3.2013 odehrál RC Slovan Bratislava druhé jarní přípravné utkání. Za mrazivého počasí a se silným větrem, začalo utkání výkopem v 15.00 hod v podhůří Alp s mužstvem RC Graz. viac