Novinky

20.4.2009 Slovenské ragby na Markíze

V programu úterního Telerána se bude diskutovovat o ragby a představovat ho slovenským divákům.O vzniku ragby na Slovensku a v Bratislavě,dnešní vývoj ragby a jeho budoucnost a přiblížení pravidel pro diváky.Takže sledujte Markízu v úterý ráno od 6.00 do 8.25 a video je ZDE! viac

11.4.2009 RC Slovan vs FWRC Szeged 21-32

Tak, a máme tu další ragbyový víkend v Bratislavě, kde 11.4.2009 proběhlo další plánované mistrovské utkání s Szegedem. Utkání samotné skončilo vítězstvím Szegedu 32 :21, po poločase 17 : 14 pro maďarské mužstvo.   Pro hráče Slovanu velmi smolné utkání. Nástup obou poločasu vyzněl pro ně, protože se vždy ujímali vedení. Avšak díky svým taktickým chybám, dovolili korigovat skóre, ve prospěch hráčů Szegedu. viac 2 comments

10.4.2009 Zemřel Shawn MacKay

Druhořadník Brumbies podlehl po týdenním boji v neděli v nemocnici zraněním, které utrpěl při autonehodě v Durbanu minulou sobotu v ranních hodinách. viac

9.4.2009 V sobotu s lídrem soutěže

Třetí kolo zápasů začneme v sobotu 11.4.2009 s ragbisty FWRC Szeged.Výkop je od 14:00 na Kalinčiakovej 12 a zápas bude řídit Jura Jíša z Brna. viac

5.4.2009 Zápas s Indiánok pohledem rozhodčího

Zdravím přátele šišatého míče z metropole Moravy, tedy Brna. V neděli 29.3. 2009 mi bylo opět umožněno, brzké provětrání mojí píšťalky na Těhelnom poli v Bratislavě, při mistrovském utkání Slovanu Bratislava s maďarským týmem Indianok. viac

1.4.2009 Dlužníci!

Je začátek aprila a někteří hráči stále nezaplatili členské a tím poškozují chod našeho klubu.Tímto apelujeme na tyto hráče aby urovnali své finanční závazky vůči Slovanu.Seznam hráčů a stav jejich příspěvků je ZDE viac

29.3.2009 Belasí roznesli Indiánok 36:8 (17:8)

V nedělním děštivém počasí Slovan pod vedením nového trenéra Neila Mentze porazili ragbisty z Pécse a připsali si druhé vítězství v tomto ročníku.Příští týden máme pauzu a čekáme jakého soupeře nám určí los do třetího kola. viac