1.Rugby Club Slovan Bratislava > 1.RC Slovan - United Services Portsmouth RFC 67-34

1.RC Slovan - United Services Portsmouth RFC 67-34

28.4.2008

Den po zápase s Norton Kings sehrál Slovan přátelské utkání s dalším anglickým týmem a to v pro nás nezvyklém 10' (o deseti hřáčů) ragby 2*30 minut.

Do utkání jsme naběhli zhurta a již po 8 mintách jsme vedli 24:5 díky taktice okamžitého rozhazování míčů z roje na útok,kde se o body postarali naši rychlíci Schmeichel a Vladky s Titusem.Agličani se snažili procházet přes své rychlé křídlo podél autové lajny a díky špatnému skládání,kdy naši hráči prohrávali souboje nejen jeden na jednoho,ale ve dvou případech jednoho na tři! se jim dvakrát podařilo položit

Sedm minut před koncem jsme vedli 67-17,když se zranil jeden anglický hráč a tak Dano ''Scmeichel'' Puha na sebe natáhl růžový dres soupeře.Povedlo se mu rozhýbat anglické hráče a díky naší ztrátě koncentrace,únavy a hráčské nekázni se Portsmouthu povedlo během pěti minut třikrát položit a snížit na konečných 67-34.

Znovu se ukázala zbytečná nekoncetrovanost našich hráčů před koncem utkání,ale malá omluva je únava po sobotním zápase.Chci poděkovat hráčům,že i poté co odehráli sobotní match tak se dostavili ve slušném počtu i v neděli.