Novinky

7.9.2014 Slovan končí v českej lige

viac

23.8.2014 Zilina Beach rugby

Dneska sa naši chlapci zúčastnili vydareného Beach rugby turnaja v Žiline a obsadili krásne prvé miesto, gratulujeme ! viac

18.7.2014 Rugby training summer time 2014

We are starting a rugby training this summer time 2014. viac

26.6.2014 Slovan doma potvrdil titul

Posledné ligové kolo sa uskutočnilo na domácej pôde v Čunove. Za pekného letného počasia sa na turnaji predstavili 4 najlepšie tímy, Bardejov bohužiaľ nepricestoval, takže bol každý tím ochudobnení o 1 zápas. To sme si nahradili na zaver exhibičným 15kovym zápasom. Cieľpred turnajom bol jasný. Chceli sme jednoznačne vyhrať a dokázať si na konci sezóny, že majstrovsky primát je v správnych rukách. viac

14.6.2014 Pohľad Slovanu na XV v Košiciach

Na historicky prvé 15ky náš tím cestoval do metropoly východu, Košíc. Cestu sme si zvolili vlakom, čo je najpohodlnejšia forma cestovania. Do Košíc sme pricestovali len s 15timi hráčmi, z toho 2 úplný nováčikovia. 16tym členom výpravy bol náš fanúšik, podporovateľ a pre tento turnaj aj tréner Terry. viac

1.6.2014 Rugby 7s Turnaj Zilina

Predposledné kolo v rugby o 7 hráčoch sa odohralo na severe Slovenska v Žiline -Trnovom. Ešte v sobotu sa uskutočnil kemp výberu širšej reprezentácie, ktorého sa zúčastnili 4 hráči nášho klubu – Ľudovít Vereš, Jakub Križan, Giorgio Klimiashvili a Daniel Puha. Absolvovali sme 2 intenzívne tréningové jednotky, kde bolo všetko čo do sedmičkového rugby patrí. Na nedeľný turnaj sa do Žiliny dostavilo ešte 10 hráčov,čo nám umožňovalo pracovať so zostavou a s rôznymi variantmi na jednotlivých postoch. Cieľom bolo, aby si každý do sýtosti zahral, čiže hráči, ktorí sa zúčastnili reprezentačného zrazu mali dať priestor hráčom, ktorí pricestovali na turnaj. viac